Chat with us, powered by LiveChat
dashblog logo
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4288"]

PAZNOKCIE MODNE W SEZONIE WIOSNA-LATO 2018

O WIOŚNIE SŁÓW PARĘ      

To piękna pora roku, podczas której wszystko budzi się do życia. Kwitną kwiaty, trawa się zieleni, świeci słońce i robi się coraz cieplej. Co za tym idzie? W każdej kobiecie budzi się chęć do zmian. Dokładniej – do wyeksponowania swojego piękna. Dbamy nie tylko o nasze ciało czy twarz, ale również o nasze dłonie, które są wizytówką każdej osoby. Ogromne znaczenie mają tu paznokcie.

MODNE KOLORY 
W tym sezonie modne będą odcienie różu typu fuksja czy tzw. Barbie pink. Paznokcie będziemy malować także w różnych kolorach… Od słonecznej żółci po jaskrawy pomarańcz. Natomiast kontynuacją z poprzedniego sezonu będzie czerń i granat, ale żeby nie było zbyt mrocznie – modne będą także błękit czy kobalt.

A DLA TRADYCJONALNYCH PAŃ?

Dla miłośniczek klasyki mamy dobrą wiadomość… W dalszym ciągu królować będą naturalne kolory, czyli  wszelkie odcienie beżu, a także uwielbiany przez kobiety kolor czerwony. Czerwień na paznokciach może mieć odcień krwisty, ale także docenione będą głębokie odcienie bordo czy wina.

ESY-FLORESY 🙂 
Dla tych wszystkich kobiet, które lubią urozmaicenia na paznokciach, także mamy dobrą nowinę, ponieważ w tym sezonie na naszych paznokciach gościć będą zygzaki, kropki czy innego rodzaju kształty geometryczne.

Tak więc drogie Panie zróbcie coś dla siebie i bądźcie piękne, nie tylko na wiosnę ale przez cały rok.

                                                                                                                  Agnieszka Trzeszczkowska

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *