Chat with us, powered by LiveChat
dashblog logo
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4288"]

JAK SCHUDNĄĆ NA WIOSNĘ?

Zima minęła w mgnieniu oka? Plany na codzienne treningi nie zostały zrealizowane? Postanowienia odeszły w zapomnienie, a niechciane kilogramy nadal są… Przedstawiamy ofertę last minute, dzięki której marzenie o zgrabnej sylwetce na wiosnę okaże się możliwe do spełnienia.

Przede wszystkim pamiętajmy o regularnych  posiłkach. Odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa w dążeniu do smukłej sylwetki. Regularne  posiłki pozytywnie wpływają na metabolizm, przyspieszając go i hamują odkładanie się tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać oczekiwany efekt, należy spożywać dużą ilość warzyw. Zawierają one błonnik pokarmowy, który działa pozytywnie na perystaltykę jelit.

Spożywanie odpowiedniej ilości wody sprawia, że ciało wygląda szczuplej! Każdy ma świadomość, że picie wody to konieczność. Ale czy znamy zalety tej czynności? Nawadnianie przed posiłkiem powoduje przyspieszony proces trawienia, a co za tym idzie- proces spalania. Dodatkowo warto pamiętać, że woda nawilża skórę. Lśniąca, gładka i jędrna optycznie wysmukla naszą sylwetkę.

 

Treningi cardio najszybciej i najskuteczniej spalają tkankę tłuszczową.

Charakteryzują się one wysoką intensywnością, wymagają dużego nakładu energii, a wykonywane regularnie sprawią, że efekt wysmuklenia sylwetki zauważalny będzie już po kilku treningach. 20 minut treningu cardio  za pomocą EMS/EMA to nawet 500 spalonych 

 

kalorii! Do lata zostały dwa miesiące. Zatem trenując 2-3 razy w tygodniu, wykonamy około 20 treningów. To czas, który sprawi, że sylwetka stanie się szczuplejsza, ujędrniona, smukła i zadbana.

Przestrzegając tych 3 rad, można osiągnąć efekt, o którym skrycie marzymy. Należy przy tym pamiętać o sumienności i regularności.

  W Innowacyjnej Kosmetologii chętnie stworzymy indywidualny program terapeutyczny i udzielimy porad, dzięki którym szczupła sylwetka nie będzie tylko marzeniem.

Sylwia Ciołko

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *