Chat with us, powered by LiveChat
dashblog logo
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.
[mc4wp_form id="4288"]

3 sposoby na super sylwetkę

 

Każda z nas marzy o super sylwetce, ale czy mamy świadomość tego, co zrobić, aby uzyskać wymarzony efekt? Częste diety, głodówki, obciążające treningi i brak regularności mogą spowodować, że Twoje dążenie do celu nie będzie skuteczne. Jeśli marzysz o idealnej sylwetce, musisz przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Odżywianie to najważniejsza kwestia w drodze do smukłej figury. Odpowiednie odżywianie sprawi, że Twój metabolizm będzie funkcjonował prawidłowo. Witaminy i minerały to niezbędniki dla zdrowia i pracy wszystkich układów organizmu. Odpowiednio zbilansowane 4-5 posiłków dziennie sprawi, że Twój układ trawienny strawi dostarczony pokarm bez konieczności magazynowania go w postaci tkanki tłuszczowej.

Należy też pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Woda stanowi ok. 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiada nie tylko za podstawowe funkcje życiowe, ale także za zdrowy wygląd włosów, skóry i paznokci. Regularne picie wody sprawi, że będziesz czuła się lekko i rześko.

Kolejnym elementem jest wysiłek fizyczny, bez którego nie uda się nam osiągnąć super sylwetki. Treningi trwające kilka godzin dziennie mogą prowadzić do przemęczenia, 3 treningi w ciągu tygodnia, trwające ok. 30 minut przynoszą skuteczne efekty. Trening EMS/EMA idealnie sprawdzi się w drodze do wymarzonej figury.

Twoje ciało będzie wyglądać pięknie, gdy pozwolisz mu na odpoczynek i regenerację, sen jest idealnym relaksem. Już 7-8 godzin snu sprawi, że zmniejszy się Twoje zmęczenie. Powinnaś też zadbać o to, co jest dla Ciebie przyjemne. Długa kąpiel, masaż, peeling będą miały pozytywny wpływ na Twój wygląd.

W dążeniu do idealnej sylwetki musisz przede wszystkim kierować się rozsądkiem i troską o swoje zdrowie. Regularność i systematyczność są niezbędne do uzyskania efektu. Pamiętaj, że Twoje działania muszą sprawiać Ci radość i satysfakcję.

Powodzenia!

 

 

– Sylwia Ciołko, trener  personalny EMS/EMA

No Comments Yet.

What do you think?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *